خانه / دسته‌بندی نشده / افتتاح مدرسه ۳ کلاسه خیری روستای اوجور سرعین

افتتاح مدرسه ۳ کلاسه خیری روستای اوجور سرعین

مهندس وحدتی پور: کار خیرین مدرسه ساز و بزرگانی همچون شادروان حسنعلی علیپور مانند ایثار و رشادتهای رزمندان هشت سال دفاع مقدس است

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اردبیل مراسم افتتاح مدرسه خیری روستای اوجور از توابع شهرستان سرعین با حضور فرماندار و بخشدار شهرستان سرعین و مدیر کل نوسازی مدارس استان آقای مهندس وحدتی پور و همچنین با حضور گرم و استقبال بی نظیر اهالی روستا و دانش آموزان مدرسه اوجور روز چهارشنبه مورخ ۳۰/۶/۹۰ برگزار شد.

در این مراسم مهندس وحدتی پور مدیر کل نوسازی مدارس گزارش کوتاهی از نحوه اجرا پروژه ارائه نمودندکه این مدرسه خیری توسط آقایان سلیمی و حضرتی در قالب ۳ کلاس درس با زیربنای ۱۵۰ متر مربع و با هزینه بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال احداث و تحویل فرزندان این مرزو بوم می شود. و همچنین با اشاره به اینکه افتتاح این مدرسه مقارن با آغاز سال تحصیلی جدید است که موجب شادی دانش آموزان خواهد شد و این بزرگترین افتخار و دلگرمی برای سازندگان این مدرسه است. آقای مهندس وحدتی پور همچنین یا و خاطره هشت سال دفاع مقدس را به حاضرین خاطر نشان شدند که کار خیرین مدرسه ساز و بزرگانی همچون شادروان حسنعلی علیپور نیز مانند ایثار و رشادتهای رزمندان هشت سال دفاع مقدس است و این چنین کارها و رشادتها ریشه در دنیای دیگر دارد و معامله آنها با خداست.

درباره ی اسماعیل نودل

خداوند پیشاپیش ما گام بر میدارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *